| 8623 a întrebat:

Hei,TPU! Mai am o lună până fac 12 ani.pot folosi Pasta de dinți parodontax cu toate că o poți folosi doar de la 12 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fairylights00 a răspuns:

Poti sa o folosesti, sigur nu patesti nimic. Pentru inceput foloseste o cantitate mai mica si creste-o in timp. Funda? happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu este recomantata daca nu ai sangerari gingivale. E ca si cum iei nurofen in fiecare zi doar pentru ca iti place.

| MSM12 a răspuns:

Normal

| IuliaChirila14 a răspuns:

Normal ca da, abia dupa ce implinesti 13 nu o mai poti folosi.