| CarinnCovaci a întrebat:

Stie cineva o metoda simpla de a scapa la acnee sau cosuri negre? Am nevoiee rapidd.

Dau funda! big grinD

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdinaPatricia a răspuns:

Si eu ma confrunt cu problema asta, am incercat mai multe metode dar nu au mers pentru ca e pubertate, dar totusi cutata-ti fata dimineata si seara cu o crema cu zinc, cosurile nu vor disparea complet, dar este utila. Am inteles ca vor disparea pe la 19 ani, deci mai avem de asteptatbig grin