| Anonima126892 a întrebat:

Ciclul mi-a venit înainte cu o săptămâna de revelion și ieri am făcut dragoste cu iubitul meu și azi mi-a venit iar. Ce poate însemna? Tot așa am probleme cu ciclul, nu îmi vine regulat și uneori îmi vine de 2 ori pe luna. Help plzz

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Vorbeste cu mama ta si du te la doctor.

| CaliforniaLA a răspuns:

Cati ani ai si de cat timp ai menstruație?

| roxyroy a răspuns:

O vizita la ginecolog fiindca pot fi probleme

Răspuns utilizator avertizat