| AlexaaBsk a întrebat:

Heii mi-au aparut cateva cosuri ce pot face ca peste o luna am banchetull? niste sfaturii plsss dauu FUNDAAA; x

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PsyhoWoman a răspuns:

Aplica pasta de dinti pe fiecare dintre ele..se vor usca iar in max 2 zile nu le mai ai :* fundita big grin?

4 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Eu folosesc unguent cutaden.ti le usuca. happy si e foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa-ti dispara la Dragoste si sex?

| AlexaaBsk explică (pentru anonim_4396):

Aici intra mai multa lumehappy si de asta am ales sa postez la Dragoste & Sex

| adytzZa13 a răspuns:

Daca sunt doar cateva incearca sa le maschezi cu fond de ten sau pudra...