Întrebare recomandată | Simona2602 a întrebat:

Heii TPU! Am pleoapele umflate de azi dimineata. Isi vor reveni singure sau trebuie creme si tot felul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Incearca sa mananci mai putin sarat, bea lichide moderat iar seara poate reusesti sa te culci devreme, in jurul orei 22 macar.Multa sanatate!

| allison20 a răspuns:

Pune-ti pe ochi cate o felie de castravete... le tii acolo jumatate de ora si vei vedea ca chiar are rezultate.

| Gabriel123tecu a răspuns:

Va trece. Sa nu iti fie teama.

| MihaitsaMitza a răspuns:

Nu trebuie sa dai cu nimic, e normal daca nu ai avut un somn tocmai placut, eu am avut si o zi intreaga cearcane, asteapta si daca si a doua zi le ai la fel revin-o.