| PaulChamp56 a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o probelma...am 15 ani, si de mic aveam fimoza ..nu imi puteam decalota penisul.dar acm totul e ok. Problema mea e urmatoarea...la atingerea glandului simt o senzatie de disconfort foarte mare..atunci cand e umed "durerea" se diminueaza putin,dar tot naspa ecrying si cand va fi momentul nu vreau sa mor langa fata... CE "exercitii" imi puteti recomanda? Sau in momentul actului totul poate fi bine?(ceea CE mi se pare imposibil, intensitatea e prea mare.) Fara medic deoarece am mai fost odata si mi a zis ca e normalstraight face
Ce Sá fac? Multumesc!:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Ma baiatule. tu ai 15 ani si te gandesti sa nu "mori" langa o fata? rolling on the floor mai asteapta, ca "puta" ta nici n-a crescut complet, daca doctoral a zis ca e normal, e normal, poate esti tu mai sensibil sau "tragi" prea tare de ealaughing pe baieti nu-I doare cand... 18+ intelegi? Calmeaza-te

| Marymary05 a răspuns:

Incearca sa o decalotez mai des si o sa se obisnuiasca. cand o sa faci... o sa uiti de orice durere (si eu credeam ca o sa ma doara prima data)

| PaulChamp56 explică:

Totusi...ai avut si tu problema asta?