| IonelaaaS a întrebat:

Heiii Cum as putea slabi repede si sa se vada?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport! Daca nu faci sport si tii tot felul de diete e degeaba.

| y0nutz3ly a răspuns:

Alearga si numai manca seara big grin

| Diana769 a răspuns:

Facand exercitii si avand o dieta sanatoasa.

| Indestructible44 a răspuns:

Depinde cat de repede vrei sa slabesti.cu o dieta poti slabi mult dar dureaza 2 luni si poti manca de cate ori vrei dar fara grasimi:incearca dieta dukan.
Sper ca te-am ajutat

| IonelaaaS explică (pentru Indestructible44):

Si cum e aceasta dieta dukan?

| Indestructible44 a răspuns (pentru IonelaaaS):

Citeste asta si vei gasi raspunsuri:http://dietadukan.ro/

| SufarStar a răspuns:

Alearga, mergi la o sala de fitnes, regim alimentar regulat si cat mai putine grasimi, si masa de seara sa fie cat mai usoara.

| merrymaria a răspuns:

Mergi la sala, mananci multe fructe, salata, faci mult efort. happy