| Elena_9796 a întrebat:

Helau! cine stie cat costa cerealele nestle fitness 14 zile? si chiar dau rezultate, ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| zhady a răspuns:

Ba deci sa moara mama nici pe gratis sa-mi dai nu as baga asa ceva in mine, 10 ron punga de 250g baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jneb00000000000n, pai astea au cost de productie 50 de bani punga si le vand cu 10 ron hahaha

| zhady a răspuns:

Numai nutritionisti avem pe aicea laughing)

Cristinaaa, zi si mie, tu consideri ca grasimile sunt buba intr-o alimentatie sau intr-un program de slabire?

| dyddyyyx18 a răspuns:

10 ron costa.
Si rezultate dau in facut de ce mananci in rest.
Si app, ei zic sa mananci de 2 ori pe zi (dimineata, si seara)
Si in rest alimentatie sanatoasa.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Adica na, aproximativ 10 ron punga de 250g
la kaufland/carrefour costa 8 ron o punga (cred)

| CorinePurple a răspuns:

Buna. Punga din mini-market'uri, in magazine mici, costa in jur de 10-15 lei. Punga din Hiper-Market'uri (Cora, Carffeour, Kaufland, Billa) snunt in jur de 7, 50-8 lei happy.

Pe langa cerealele acestea, care trebuioe mancate dimineata si seara, trebuie un regim alimentar sanatos si cu sport!

Iti dai seama. daca nu faci sport, mananci prajeli, grasimi si mananci si cerealele Fitness. Degeaba... happy

O verisoara de-a mea a incercat aceste cereale, cu tot cu regim, dieta, etc, timp de o luna. Si vreau sa spun mi s pare ca a slabit ceva happy.

Bafta happy

| CorinePurple a răspuns:

@zhady. am ajutat-o pe Bella cu ce am stiut. Daca ai chef de facut misto te rog du-te in alta parte. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 lei am dat eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La kaufland ii 7, 10 lei punga
numa ce mi-am luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cota cam 10 lei dar nu stiu daca chiar dau rezultate, eu insa am sa le incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Denisa ma numesc.mama mi-a luat o punga de 500 g cu vre`o 13-14 lei...si da! da rezultate! eu mananc cereale doar 1data pe zi cu activiabig grin si eu super ok! va recomand! pup la toti!@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu poti sa te duci sa vezi cat costa sau nu ai fost in viata ta in supermarket?

| dracdeingerash a răspuns:

Eu am o prietena care a incercat si a slabit 4-5 kg in 10 zile;)

Tot ce trebuie sa faci este sa inlocuiesti timp de 14 zile micul dejun si una dintre mese cu cerealele Nestle Fitness, Fitness & Fruits sau Fitness Chocolate, dar si sa ai o dieta echilibrata si o activitate fizica regulata. Trebuie in afara de cereale sa mananci carne de pui, peste la gratar si macar seara sa faci exercitii. Iar daca ti se pare prea complicat sa ai o dieta echilibrata si un plan zilnic de mese si exercitii fizice poti intra aici:

http://www.nestle-fitness.com/

completezi formularul electronic special de la sectiunea "Programul 14 zile". Astfel vei primi un plan echilibrat de dieta pentru 14 zile adaptat modului tau de viata si atat programul alimentar, cat si cel de sport este 100% personalizat. Acest plan cuprinde lista exacta a alimentelor si felurilor de mancare.

Si daca ai nevoie de o motivare suplimentara si de ajutor, poti alege optiunea mailing'ului regulat. In intervalele de timp alese de tine, timp de 14 zile, vei primi pe adresa ta de e-mail, mail-uri in care vei gasi, printre altele, planul cu dieta si exercitiile pentru urmatoarele zile.

Succes daca incerci si sa ne anunti de rezultate;)

| Elena_9796 explică:

@zhady ai vreo problema? am intrebat ca sa stiu daca sa iau sau nu, si ca sa compar cu altele. nu mai fa lumea proasta, sau pe cine voiai sa faci cu adevarat[poate pe mine]. si mai lasa ma cu economia ta...

| TudorProCulturism a răspuns:

Sunt o mare vrajeala! Grasimea nu dispare de la cereale, ea se utilizeaza...adica prin miscare o alimentatie scazuta in calorii per total. Cerealele sunt in sinea lor glucoza (zahar)=energie=calorii, in numar mare. Cerealele sumt bune, dar nu pentru scopul tau. e mult marketing