| d3nissa_8866 a întrebat:

Hello! ati schimbat pana acum anticonceptionalele, fara a consulta medicul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este absurd sa faci asa ceva, nu vad rostul sa te expui la pericole inutile.

| alexiaa a răspuns:

Da,le-am schimbat.Si tu le poti schimba daca nu iti merge bine cu ceea ce iei acum, deci daca ai motive sa o faci, insa ideal ar fi sa mergi la un ginecolog sau la un centru de planificare fam.E mai ok asa deoarece ei le adapteaza la varsta si eventuale afectiuni.

| 19Mary19 a răspuns:

In niciun caz nu lua astfel de medicamente fara a consulta medicul. Te expui unor riscuri foarte mari!

| eedipeta a răspuns:

Da.de la gerovital am trecut la yasmine.ca pana la urma sa renunt de tot la ele, cel mai bine este fara, dar trebuie sa fi atenta sa n-ai surprize...
happy