| CatalinInside a întrebat:

Hernie Hiatala

Un tratament?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Nu lua nimic asa dupa ureche, ce iti spune unul si altul, mergi la medic si el iti va recomanda tratamentul adecvat.Sanatate.

2 răspunsuri:
| adryna a răspuns:

Http://www.terapii-naturiste.com/......la.htm.dar totusi mergi la medic, tu stii cu siguranta daca ai aceasta boala?/nu te lasa pacalit de simptome.

| PedoBarbie a răspuns:

Doar un specialist- medicul poate să-ţi dea tratament pentru boala ta.