| KoKoDya a întrebat:

Hey am nevoie de ajutor,de cam o luna sau doua ma simt ciudat. Poate suna putin ciudar dar, indiferent cat de mult as dormi ma simt obosita.Am momente in care vad ca prin ceata si trebuie sa stau o vreme (cam 1-2 min) pana imi revine vederea si pe langa sunt momente in care ma simt de parca as pluti,calc pe podea dar nu o simt,ma ating de lucruri dar,nu le simt,mi s-a intamplat sa mananc si sa nu simt gustul doar ca am ceva in gura,atat. Uneori mi-e frig,indiferent cat de cald ar fi Mi-e frica, Ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu mai sta nicio clipa.Adreseaza-te medicului de familie care te va dirija spre un specialist.

| BiuL a răspuns:

Eu zic sa iti faci o analiza de sange, posibil sa fii anemica.

| giony54 a răspuns:

Este o raceala puternica, o spondiloza cervicala, care nu lasa sa se irige capul cu sange corect si atunci da starea aceasta.Mergi la un medic si fa-ti o radiografie cervicala.