| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey, as vrea sa ma mai ingras cateva kg. Am inceput un nou program alimentar cu 6 mese pe zi in loc de 3 cate aveam inainte, in curand voi merge si la sala. Faza e ca pe langa aceste mese, as vrea sa mai iau ceva gen proteine, am inteles ca un shaker de proteine ar putea sa inlocuiasca o masa. Am gasit cateva pe site-ul megaproteine, dar nu stiu care ar fi mai recomandat pentru mine.Am vorbit cu cei de pe site si mi-au recomandat
http://www.megaproteine.ro/......ner-2-3kg/

dar un amic care tot asa a luat si el proteine mi-a zis ca mai bune pentru mine ar fi

http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Casein-Gold-S tandard-900g/

Care credeti ca e mai bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Primul.