| skate19 a întrebat:

La http://www.megaproteine.ro/......ner-2-3kg/ scrie ca trebuie sa amestec 169 g cu 500 ml lapte...mi se pare cam mult. sau trebuie sa il inpart la 4 mese pe zi? si inca cv. trebuie sa le consum dupa efort fizic. dupa masa.? inainte de masa? sau cand?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ti-am raspuns la postarea anterioara, cand mai pui o intrebare da si tu pe reply ca sa primeasca notificare userul caruia vrei sa-i spui ceva, daca pui comentariu general nu o sa stie nimeni ca l-ai pus

1 răspuns:
| FloriNk a răspuns:

Vorbeste cu Antrenorul de la sala sau cine se ocupa cu sala cu abonamentele ca el trebui sa stie mai bine.