| Monyyyyy a întrebat:

Hey, ați mai folosit careva periuța de Dinți nevadent? Mi-a adus-o tatăl meu din străinătate și nu înțeleg bine când imi dau seama ca trebuie sa schimb capul periuței. Adica se decoloreaza? Se colorează in altceva? Și rezerve ar fi compatibile și cele de la oral b? Și este o periuța buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Conform doctorului: la maxim 3 luni. S-ar putea sa nu se potriveasca cele de la Oral B! Ia 4 de incercare: https://bit.ly/2wwE0Y0