| ChristTINNA a întrebat:

Hey! cine ma poate ajuta cu un raspuns tare, primeste fundita big grin... vreau si eu un sfat, dieta sau remediu care sa ma ajuta sa slabesc repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EmaWaw a răspuns:

Pai incearca sa bei doar apa o zi intreaga. o prietena de-a mea a incercat si a dat rezultate. Funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-ai nevoie de diete ca sa slabesti.

| ATS a răspuns:

Sport.

| ChristTINNA explică (pentru ATS):

Pai sport fac mereu, altceva?

| DeutzaDeea250 a răspuns:

Pai ar trebui sa ti dieta si sa faci sport.Altfel nu stiu cum ai putea slabi.