| painkilleeer a întrebat:

Hey! Curand voi calatori cu autocarul (plecare dimineata, sosire dimineata urmatoare) si am o problema. Mereu am senzatia de a merge la baie desi autocarul face mereu pauze. Merg la baie atunci si apoi imediat cum plecam am senzatia ca trebuie sa merg din nou desi nu e asa. Mai mult stau cu frica ca sa fiu pe autocar si sa am nevoie la baie dar sa nu opreasca prea curand. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndreiILB a răspuns:

Sunt niste pastilute, du-te la farmacie si intreaba.