| marinageorgiana14 a întrebat:

Hey! E URGENT! mi-a aparut pe picioare in zona coapselor niste dungi mov, logic ca eu m-am gandit la vergeturi, si chiar sunt vergeturi deoarece m-am interesat sa vad cum arata :/ Intrebarea mea este, de ce mi-au aparut? Nu am fost obeza, am fost putin grasuta dupa care am slabit putin, si am doar 14 ani straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LonlyWolf a răspuns:

Ai slabit brusc si probabil din cauza aceea au aparut. si eu am patir la fel deoarece am fost gras si dupa am slabit brusc. o sa iti treaca cu timpul, daca nu du-te la farmacie si cere o alifie pentru vergeturi

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vergeturile pot fi provocate si de unele boli endocrine.

| Dan34 a răspuns:

Fa niste poze, trimite-le pe email luca_bogdan2000@yahoo.com si it prescriu un tratament ca sa dispara

| marinageorgiana14 explică (pentru Dan34):

Da da laughing da ce esti tu? doctor? laughing))