| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Este normal sa am ciclu 3 zile? A fost foarte abundent.( Sunt la inceput)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Este normal, pe alte fete le ține și câte 4-5 zile.

| alina2k18 a răspuns:

E normal sa ai 3 zile menstruatia, nu te ingrijora. La unele femei este f abundent la mine de ex f redus.

| lilith16 a răspuns:

Este normal, o sa ai multe dereglari de genul

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Este normal de cand iti vine prima oară menstruatia si pana la 20-25 de ani sa fie abundent si neregulat (adică nu vine la acelasi nr de zile din prima zi de menstruatie pana la următoarea prima zi de menstruatie), poate sa varieze intre 15-30 de zile. E normal si sa dureze între 3-8 zile

| Roxana19928 a răspuns:

Da, ai un ciclu neregulat, ceea ce e normal la inceput, se va regla de la sine cu timpul, nu iti face griji

| SpiderGhost a răspuns:

Salut! Normal durează intre 3-7 zile. Depinde de persoana...la unele persoane durează mai mult și la altele mai puțin.