| anonim_4396 a întrebat:

Hey guys, ce faceti? Am pus o intrebare dar nu stiu din ce motiv nu am primit decat un raspuns.Acum cateva zile am fost diagnosticat cu o tumoare de 1.44 mm si nu stiu cat de mare e.

Am fost diagnosticat si cu insuficienta cardiaca si cum as putea sa o tratez? Am febra fara varsaturi si respiratie grea.

Astept raspunsuri rapide.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ana1687 a răspuns:

Du-te la un doctor specialist, e cel mai bine

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La intrebarea ta raspund: fac bine si rad cu pofta de "tumoarea" de nici 2 mm. laughing
E mai mica cat capul unui ac cu gamalie...

Insuficienta cardiatica si respiratia grea poate fi de la greutatea corporala mare si miscare insuficienta.

Iti doresc sanatate buna! happy

| aXy99 a răspuns:

Ce fel de tumoare e? Consulta doctorii, nu pune intrebari aici, nu suntem noi in masura sa iti raspundem.