| SlowLikeSnow a întrebat:

Hey imi puteti recomanda o crema eficienta pentru vergeturi? Daca stiti si pe cineva care a folosit respectiva crema, de unde cumpar si la ce pret? mersi:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Deocamdata nu exista nimic eficient pentru vergeturi, doar sa le previi.De foarte multe ori vergeturile apar din cauza unor schimbari endocrine, slabitul si ingrasatul nu sunt singurele cauze ale vergeturilor. Uleiul pentru bebelusi este foarte eficient in prevenirea vergeturilor.

| WeaponGirl a răspuns:

Sa sti ca nicio crema nu este eficienta in ce priveste vergeturile, ele sunt intinderi ale pielii si nu pot fii indepartate doar prin operatie.Dar ameliorate pot fiiwinking prin urmare crema de la Gerovital e destul de buna, am folosit-o eu.nu a dat rezultate exceptionale, dar crede-ma niciuna nu dahee hee costa in jur de 16 lei, o gasesti la farmacie sau supermarketuri!

| Anduuu a răspuns:

Crema de galbenele naturala, cu vaselina! O gasesti la farmacie! Multa sanatate!