| BrokenBarbie a întrebat:

Imi spune cineva daca crema de la avon pentru vergeturi e buna si cat costa? Mi-ati recomanda sa o cumpar? stiti alte remedii impotriva vergeturilor?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Am o veste nu tocmai buna. Vergeturile (cele albe) nu dispar niciodata, dar se pot estompa un pic. Toate cremele impotriva vergeturilor (inclusiv cea de la Avon) nu au efectul dorit/promis. Nu strica, daca o folosesti, insa intrebarea este, oare merita banii?
Unul dintre cele mai bune remedii pentru estomparea vergeturilor este untul de shea. Cauta-l pe Google. Ti-l recomant, mai ales daca vergeturile tale sunt inca proaspete. Succes!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

@BrokenBarbie, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

P. S. untul de shea il gasesti la L'occitane.