| CatalinaCatyCaty a întrebat:

A folosit cineva Detoxiplant Activ? chiar ajuta la slabit? adica... daca faci si sport si renunti la dulciuri si prajeli, si iei capsuele astea, slabesti? Va rog sa imi spuneti. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ecaaaaaaaaa a răspuns:

Eu nu am folosit niciodata Detoxiplant Activ, dar cred ca ar fi mai bine sa nu folosesti nici tu pentru ca sa-r putea sa-ti dea organismul peste cap sau sa iti fie rau mai bine renunta la prajeli, la dulciuri si fa sport asta sigur va da rezultate. MULT SUCCES!

| stefwy a răspuns:

Decat sa te complici cu tot felul de chestii oribile si sa bagi pe medicamente sau ce e chestia aia in tine laughing mai bine alergi in fiecare zi vreo 30 de min si renunti la grasimi. Foarte important este sa te hidratezi (sa bei apa). Scuze daca am fost prea dur dar tine minte 30 de min alergare usoara pe zi si ai sa vezdiferenta. Nu are rost sa slabesti cu medicamente big grin