| fluturas10 a întrebat:

Hey!happy Stie cineva daca la tratamentul cu Mibazon si tinctura de propolis vor ramane pete (galbene) pe fata din cauza tincturii? ^_^ dau fundita :* Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Coman_Brn_Bianca_1990 a răspuns:

Nu o sa ramana, si chiar te sfatuiesc sa folosesti acest tratament, e unul foarte bun! Am avut si eu aceeasi problema in urma cu vreo 5 6 ani si acum am un ten curat!

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu vor ramane niciun fel de pete.

| fluturas10 explică:

Multumesc amandurora pentru raspunsuri! Desi mi-as fi dorit sa pot oferi fundita ambelor raspunsuri, nu a fost posibil, asa ca am oferit-o primului raspuns.Va pup si va multumesc inca o data :* :* P.S. si eu sper ca tratamentul sa aiba rezultate happy O zi frumoasa!