| RockLife99 a întrebat:

acum o luna m-am tuns si nu prea imi place cum imi sta cu parul scurt. Cum as putea sa imi fac parul sa creasca mai repede? FUNDA =^_^=

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DownTheStairs a răspuns:

Pai incearca uleiul de ricin am auzit ca este bun o prietena de-a mea il foloseste si sa stii ca da roadehappyFunda?

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nimic,sa astepti, parul creste in medie cam un centimentru pe luna, nimic nu il determina sa accelereze cresterea, pe viitor nu te mai tunde asa scurt daca nu iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti extensii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Foloseste ulei de ricin, stimuleaza cresterea parului.
Te pup!

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la crestera parului!

| oAntiidot a răspuns:

Cred că cel mai bun produs este ulei de ricin. Îl foloseşte sora mea (26 ani) şi îi creşte repede părul, dar îl şi regenerează.
Sper că te-am ajutat. Fundăă? puppy dog eyes

| Marius022013 a răspuns:

Trage de el happy