| Michaela89 a întrebat:

am o deviatie de sept cel mai probabil de cand m-am nascut. Uneori, incepe sa ma doara nasul in zona aceea..nu pot face nimic ca sa opresc durerea? Ma enerveaza atat de tare incat incepe sa ma doara si capul laughing.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| trisha88 a răspuns:

Buna,
Cu deviatia de sept trebuie sa mergi la un medic ORL neaparat mai ales ca te deranjeaza.Din cate stiu eu deviatia de sept se opereaza si dupa aceea o sa ai o viata normala.