| alinamoise66 a întrebat:

Am o mica intrebare... azi porcusorul meu de guineea mi-a mancat din greseala cablul de la casti. Va pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lolităăăă a răspuns:

Nu, daca nu era in priza, nu se intampla nimic.

2 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu va pati nimic. Nu-l mai lasa insa, nesupravegheat prin casa. Porcusorul meu m-a lasat fara internet si telefon, in doar 10 minute. Cand am intrat in camera, trecuse deja la firul de la televizor. Cu ceilalti doi porcusori n-am avut probleme de astea. Asta nou se pare ca adora cablurilelaughing O fi fost electrician in alta viata happy

| Antonescu_Alexandru_1996 a răspuns:

S-ar putea sa aiba probleme cu burtica cateva zile apoi sa-l elimine.