| claudia_7809 a întrebat:

Cat costa un cobai? dar porcusorul de guineea?

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Daca esti din Bucuresti iti donez eu un porcusor de guineea deoarece trebuie sa plec din tara si nu am cum sa il iau cu mine din pacatesad. Daca te intereseaza da-mi mesaj in privat.

| Westy a răspuns:

Huh Cobai-Porcusor de Guineea tot aia e! Aici in resita porcusorul de guineea este 25lei depinde de la ce magazin eu am unulbig grin

| TwilightUTZaGurl a răspuns:

In Constanta un porcusor de guineea costa 50 lei dar cobai nu am vazut. In schimb am vazut hamster pitic [25lei] si iepuri [75 lei].