| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.
Am si eu o intrebare:
Oare Exista Acea „Bloody Mery" sau nu?
Argumentati si afeti Fundita big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Povesti de speriat copiii!
Stai linistit/a!
O zi buna!

4 răspunsuri:
| Kiddzo a răspuns:

Pff! Nu, nu exista. Iti zic din experienta proprie. Eram la o tipa si am zis hai sa vedem daca chiar exista. La 12 noaptea eram cu lumina stinsa in baie, cu 3 lumanari si am inceput. M-am tot invartit de 3 ori si am zis Bloody Mary tot de atatea ori si fix pix naiba s-o intamplat. Nu, nu exista.

| sbboy a răspuns:

Da,exista.
La povestea de groaza ma refer.
Daca tu intrebai de fata atunci raspunsul e nu!
E pur fictiune.
E ca si cum ai intreba daca exista Harap-Alb sau vampirii din twilight...

| mirela01_4982 a răspuns:

Cel mai tare sfat incerca si uita-te in oglinda la 12 noapte si zici bloody mery eu tiam furat copilul si incerca sa vezi succes dar eu nu prea cred