| Cosmy_9069 a întrebat:

Hey TPU., as vrea sa stiu cati cm cresti pe luna daca faci baschet de 4 ori pe saptamana? Multumesc anticipat! :-) FUNDITAA! :-);-)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimeni nu poate cunoaște reacția organismului.
În consecință fă de 4 ori pe săptămână și vezi rezultatele după 6 luni de zile, cel puțin.
Pa, pa.

| DakotaRoyse a răspuns:

Pe la 14-15-16 ani ce poţi creşte şi 10 cm într-un an, în rest, aşa, maxim 1-2-3, mult mai puţin în orice caz. Într-o săptămână nu creşti decât poate o zecime de milimetru laughing Rezultatele se observă pe termen lung spre foarte lung happy