| xtybnub a întrebat:

ce pot sa am la sold pentru ca ma cazut ieri si m.am lovit tare la sold... printii spun ca sa ma duc la radiografie... voi ce iceti?crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Nu mai sta. Du-te la radiografie ca nu cumva sa ai ceva rupt. Daca ai vreun os rupt si nu e tratat va fi mai grav. Radiografia nu doare. Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel: sa te duci sa faci radiografie!