| mARY_9420 a întrebat:

Ce tigari slimuri (mai slabute) imi recomandati?big grin Eu fumez Vouge rosustraight face si m-am cam plictisit de el happy funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Kent nano... Tutunul dauneaza grav sanatatii si a celor din jur.incearca sa te lasi
bafta

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Virginia slim, dar nu rosu.Acelea sunt mai tari

| NickiMinaj a răspuns:

Pall Mall / Virginia Slims verde si albastru. In niciun caz Glamour, sunt gretoase rau...

| Alien a răspuns:

Ai sa mori din cauza tigarilor!

| AlexJB a răspuns:

Parerea mea ca nu exista tigari mai slabe sau mai tari! Nu sunt bune deloc!

| rapidist a răspuns:

Ori slim sau obisnuite e tot aia tot te omoara lent, cele mai slabe sunt marlboro filter plus si au un gust mai aparte fata de celelalte. Dar ca fumator prefer kent

| Laurentziu a răspuns:

Kent Nanotek!

| D3nisa_4160 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand Davidoff slims!

Te pup, pa `pa!

| mimix_8477 a răspuns:

Virginia verde