| AndreiaDinu a întrebat:

Buna, pare cam aiurea intrebarea mea, eu fumez malboro cu bila albastru pentru ca sunt ușoare, am auzit ca astia vor scoate tigarile cu arome, ce tigari usore imi recomandați in afara de slimuri... Fara comm urate si aiurea.

4 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! Mai ok ar fi sa renunti la fumat si sa imi spui si mie cum ai reusit ca sa ma pot lasa si eu? asa si ar mai fi sa treci pe tigari electronice si cumperi ce arome vrei cu sau fara nicotina

| AndreiaDinu explică (pentru viavo):

Acum nu prea mai pot renunata si nu pot lua electronica pentru ca parinti nu stiu eu ru fumez laughing))