| MarySille a întrebat:

cine stie o reteta de slabit fara ceaiul verde, cine stie ce salate...si chestii din astea ca nu prea am bani sa imi cumpar din astea, + niste exercitii pentru abdomentongue. Aaa apropo slabesc daca nu mai mananc seara dupa ora 5 jumatate si beau numai apa?

Votik si fundite!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Salata verde

| Oanna96 a răspuns:

Chestia este urmatoarea.mananca fructe multee, legume, (salata,varza,.etc) cartofi fierti. iaurt dietetic. fara carne, fara prajeli, fara paine,, bea foarta multaa apa,,, cel putin 2 litri pe zi,si putin sport, sarituri cu coarda, alergari.orice.vei slabi garantat...intr-o saptamana in jur de 5 kg...

| Deealovestpu a răspuns:

Nu e tocmai o reteta dar mananca efectiv sanatos,nu mai manca dulciuri si chestii sarate care retin apa in organism,bazeazate pe salate pentru a da jos cat mai repede si daca faci si ceva sport, jogging sau exercitii acasa, cu siguranta in 6 saptamani incep sa se vada rezultatele uite un link cu exercitii exceptionale care te ajuta ff mult! iti zic asta pentru ca am incercat pe pielea mea:) MULT SUCCES! http://www.youtube.com/watch?v=HSu1Wo6Emvg&feature=related

| Widiach a răspuns:

Cauta GABRIEL ANDRONACHE si vezi dieta pe grupe sanguine.Mananci ce-ti spune ca ai voie.Succes, eu am reusit slabind 8 kg.

http://www.pravaliata.ro/gabriel-andronache.htm

| AlYsPeCiAlGiRl a răspuns:

Stiu ew... sper sa fie buna.:ziua 1:fructe foarte multe. ziua2:legume foarte multe. ziua3:fructe si legume. ziua 4:supa de varza si 3 banane.si din nou incepi de la ziua 1 .2.3.4...am auzito. sper sa fie buna:*

| SIm0nNn3 a răspuns:

Trebuie totusi sa consulti medicul tau si sa ii spui ca nu ai bani pentru o reteta anume, si sa iti recomande ceva de buzunarul tau. daca nu mananci dupa ora 6, bei 2 litri de apa pe zi, si faci exercitii, slabesti mult mai repede decat ai fi tinut o cura de slabire drastica.intotdeauna sa stii ca micul-dejun e cel mai important, si sa nu uiti ca trebuie sa mananci la mese fixe. fara paine, dulciuri si fructe cu foarte multe calorii. cam atat, sper sa iti fie de folos raspunsul meu. bafta :*