| slyde a întrebat:

happy daca nu mananci si daca nai pofta deloc poti muri? plz Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eu17 a răspuns:

Vezi si tu un medic. Asta nu-i normal. Si imagineaza-ti ca daca nu e chiar normal, nu prea e de bine, acum depinde de cand e asa, sfatu' meu du-te la medic.

6 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Incearca macar paine proaspata si fructe. Si fa o cura de biter suedez sau biter romanesc ( cate o lingurita in putina apa). Cam 3 saptamani.

| push2gl a răspuns:

Asta pe o peroada mai lunga, desigur

| Er1 a răspuns:

Depinde cât ai de gând să stai nemâncat/ă.
Și dacă nu mănânci poți face ulcer sau dai în anorexie și nu cred că ai vrea.

| DanielaJustMe a răspuns:

Nu, nu poti muri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,depinde de organismul fiecaruia.De ex. un baiat de 15 ani din localitatea mea a murit din cauza ca nu a mancat.Dar, cred ca avea leucemie in sange.Nu vreau sa te sperii dar pune-te pe mancat, mie in fiecare zii imi tine mama morala ca daca nu mananc o sa patesc si eu ca acel baiat!

| ShikariLorri a răspuns:

Da, vei muri!