| Salamandra44 a întrebat:

Hey tpu..De două zile mă dau cu cremă de gălbenele şi mă mânăncă pielea râu..care sunt cauzele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu o ora dupa aplicare spala locul.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce te dai cu crema de galbenele?
Ai bube pe tine, esti iritata?
Poate este o alergie si atunci crema aia nu ajuta cu nimic, terbuind doar sa elimini cauza alergiei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Reacție alergică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea crema poate îți face rău mai ales dacă o aplici pe coșuri este o crema grasa dacă ai o problema du te la dermatolog nu te da cu creme asa de capu tău

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana_9918 a răspuns:

Poate fi alergie la unul dintre ingredientele cremei. Nu mai folosi o crema care iti produce o astfel de reactie.