| ECUCI a întrebat:

Eu joc baschet de performanta si am o problema. Am facut intindere la pulpa (cred ca e intindere). Prima oara am avut febra musculara la ambele picioara dar dupa ce s-a dus febra, am observat ca numai in acel loc ma doare in continuare. Ma deranjeaza destul de multe de exemplu nu pot sa fac un sprint cum trebuie. Ce as putea sa fac ca sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aditza_4253 a răspuns:

Pai ai fost la doctor. Tiar putea da o crema. Dati cu FastumGel dar iti recomand sa te duci la doctor...si puneti bandaj acolo!
fundita