| Alex54679 a întrebat:

Poti trai timp de o luna numai cu dulciuri si suc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ce ai trai numai cu dulciuri si suc? ca sa te imbolnavesti grav?
De ce nu ai trai cu supe/ciorbe si shake de fructe, lactate si legume de ex. sau chiar si mancand carne ocazional! Nu este mai bine.

| RAY a răspuns:

Eu am trait asa vreo 5 ani de zile si nu am murit, dar am crescut in greutate vreo 30 de kg, deci nu recomand asa ceva, mare grija la sanatate

| Sn4k3 a răspuns:

Sigur o sa te simti in ultimul hal si o sa te imbolnavesti, dar da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Iti da suficienta energie cat sa traiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poti si mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei face in mod inevitabil diabet, te vei ingrasa groaznic si te vei simti si mai groaznic din cauza lipsei de vitamine si minerale.Deci, nu te sfatui sa incerci?

| Marta135 a răspuns:

Nu prea cred, pentru ca dulciurile contin foarte foarte mult zahar si multi coloranti si multe alte chimicale, care nu sunt sanatoase… aceasta poate duce chiar la diabet, sau mai mult, risti sa te-ngrasi. Sa nu iti faci vreun plan de genul, parerea mea. Sper ca ti-am fost de ajutor cu raspunsul!