| Maria_5356 a întrebat:

love struck vreau opiniile voastre : cum slabiti usor si sigur? am incercat pastile dar nu prea au efect.as incerca plasture thinking oare functioneaza? vreau opinii ce faceti voi sa slabiti! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Apropo...nu mai folosi pastiileeeeI don't want to see acestea fac mai mult rau decat bine...prin anii trecuti se spunea ca se scoate orice pastile de acest gen de pe piata.vad ca nu se gandesc la sanatatea oamenilor!straight face nici plasturi, nici pastile, uita de ele! pentru. binele tauhappy funditaaaaapuppy dog eyes?!

2 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Banane cu laptehappy de dimineata pranz si seara.happy sunt foarte bune si pierzi in mod sanatos din kghappy tii cat timp vrei tu insa rezultate se vad cam in 4 maxim 7 zilehappy. bineinteles nu uita de cei minim 2l de apa pe zi care te ajuta fara indoiala foarte foarte mult si de sport.cat de putin dar sa fie! daca ti se pare greu cauta pe google unde ai un paradis de diete si o poti alege pe care crezi tu de cuviinta happy eu ti-am spus de aceasta pentru ca stiu ca da rezultate si mi se pare foarte tare! succes!:*

| CapitanuSemafor a răspuns:

Pastilele, platurii si bauturile minune sunt doar niste porcarii, pe care trebuie sa dai banii. Un mic regim disociat isi face treaba foarte bine, cam 3-6 kg pe luna, aceasta fiind metoda cea mai sanatoasa si poate niste exercitii zilnice pe langa el, dar nu sunt obligatorii.