| piisycutzza a întrebat:

Heyyyy, imi puteti spune si mie ce simptome ai inainte de menstruatie si cu cat timp. [nu accept raspunsuri de la baieti]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu e la fel la toata lumea, difera de la o persoana la alta. Te poate durea burta, cu cateva zile inainte 2-3 sau chiar una. Te pot durea sanii, sau sa ii simti mai umflati. De asemenea poti sa nu ai nici una dintre aceste simptome.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare organism.
Poti sa ai dureri de spate, de stomac, de sani.
Poti sa fii foarte nervoasa sa nu suporti pe nimeni si nimic.

| alessia_7452 a răspuns:

Te doare burta.