| LittleDrop a întrebat:

Hi! big grin Tremuratul este "cauzat" doar de lipsa de calciu, vitamine? Sau are si alte cauze? In timp se poate agrava?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fedot a răspuns:

Aici ai raspunsul...
"Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament"

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Știam că spasmofilia este legată de o lipsă de calciu!
Este de discutat cu medici specialiști nu așa.

| LittleDrop explică:

@Mihaidavidoglu1954, Pacienta sufera si de spasmofilie. deci ar avea o oarecare legatura si cu asta cred eu.
@porto89, asta e excluslaughing

| deliam_8720 a răspuns:

Poate consumul prea mare de cafea.happy

| porto89 a răspuns:

Mai poate fi cauzat si de un orgasm foarte intens...

| Didu98 a răspuns:

Http://www.ghidmedicina.ro/......tiple.html

Cred ca o sa te lamureasca!`
Funda?:*