| BiiBiis a întrebat:

Http://www.albirea-dintilor.com/index.html Credeti ca este adevarat ce zice aici? Oare chiar albeste dintii repede fara sa afecteze nimic? Voi ati incercat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| elena_4396 a răspuns:

Ca farmacista iti spun ca aceste procedee sunt bune pentru moment, dar in timp se degradeaza structura. Nu sfatuiesc pe nimeni sa-si aplice aceste paste speciale mult timp.

| LauraSpataru a răspuns:

Pot sa iti spun categoric DA! Eu le folosesc de aproape 4 ani (le comand din SUA, ies mai ieftine decat aici) si rezultatul este intr-adevar spectaculos! Eu folosesc setul Premium. Aplicarea o repet o data pe an, dar asta pentru ca sunt eu obsedata, nu pentru ca s-ar ingalbeni asa repede inapoi dintii.

| zamy a răspuns:

Produsele sunt chiar OK! si eu folosesc Crest Whitestrips Classic - http://albirea-dintilor.com/crest-whitestrips-classic.html din cand in cand, ca sa-i mentin albi :)

| multimoak a răspuns:

Nu prea cred! Pozele par modificate cu un program. Uite-te la culoarea buzelor de dinainte si dupa.
Si in trei zile? Daca ar fi asa crezi ca nu s-ar face furori?

| diva1223 a răspuns:

Eu am vazut pe youtube o tipa care facea video-uri cu coafuri. Avea un video in care spunea de acest produs si arata cum se aplica. zicea ca a facut video-ul la insistentele unor persoane care o tot intrebau de ce are dintii asa albi si ce anume foloseste. si a vorbit de Crest Whitestrips big grin. si sincer avea niste dinti superbi. daca gasesc link-ul la acel video revin :*