| FeelFor a întrebat:

Http://www.albirea-dintilor.com/crest-whitestrips-profes sional-effects.html

Ce parere aveti? E cineva care a folosit sau chiar ar cunostinte, as prefera sa nu aud raspunsuri de la persoane care habar nu au.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

In primul rand pretul e umflat extrem de serios. Exact aceeasi chesti ti-o iei din china cu mult mai putin. Uite: http://goo.gl/CnE4zF
Si nu, nu dau rezultate, cunosc pe cineva care si-a luat si le-a aruncat pentru ca nici nu dau rezultate si raman si niste reziduuri pe dinti. La banii aia mai bine mergi la dentist si iti faci un tratament care chiar da rezultate.

| FeelFor explică (pentru CuriousStuff):

Pai mie tot cineva mi-a spus de chestiile astea. SI-a cumparat 5 pliculete de alea, adica pentru 5 zile si a avut rezultate, dar chestia e ca nu stiu cat tine si daca iti afecteaza cumva dintii.