| talentul a întrebat:

Http://www.naturalplus.ro/online/magazin/produse/113-MAS IV-MASS.html
sunt bune de ceva aceste produse pentru masa musculara /
?
imi puteti recomanda unul mai bun?
Are ceva efecte secundare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Pentru masa musculara iti recomand Twinlab Amino Fuel Liquid

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns (pentru danielaxyz):

Salut! Gasesti informatii complete despre muschi si masa musculara pe Sportaholic www.sportaholic.ro

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce îți recomandă medicul nutriționist!
Nu-ți pune sănătatea în pericol pentru volumul masei musculare, ci trebuie să ai forță în brațe și asta să te intereseze!
Pa, pa.