| Zoro2011 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......multumesc/

Mai multe detalii va rog, daca se poate :D? Cam care e diferenta intre Kent 1 si Nanotek Sylver? Ma refer la cantitate de gudron si nicotine :D!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Kent 1 e foarte slab, nanotek habar n-am da cred ca e mai tare.

| symyna27 a răspuns:

Nu este nici o diferenta silver ca si kent 1 au nicotina 0, 2 gudron 0, 1