| TudorFox a întrebat:

Https://vedereperfecta.com/ Pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ma inspaimanta fontul site-ului.

| wannabe a răspuns:

Nu inspira incredere. Mai bine incearca: https://educatiavederii.ro/

| doctorandus a răspuns:

Dap, ambele websiteuri scrise la intrebarea ta au fost scrise de bolnavi mentali sau escroci medicali.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pare cam suspect.

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

Arata ca o reclama d'aia de la teleshopping
Weird