| anonim_4396 a răspuns:

Fain, imi place si editarea big grin

7 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Nu este genul meu de muzica deci este normal sa am o parere proasta despre acest remix... Care, pana la urma, nici remix nu mi se pare. Este, asa, o chestie facuta de cineva lipsit de experienta. Mie nu imi place deloc, nu este de calitate. Ok, are 4 mil de vizualizari dar asta nu spune nimic... Poate pentru un joc video ar fi bun gen fifa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... interesant jucatorul alb de la 0:58... cel cu fulgi. Observ ca are o "proiectie" ceva mai bronzata la 2:17.
Oricum, pe mine ma amuza videoclipul... e ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah da 3 funde rolling on the floor)
Iti multumesc big grin
Sunt fata, btw ...acum joc cu cartile pe fata ..ca sa stii ca multi m'au facut Gay rolling on the floor)

| DenisIonut01 explică (pentru anonim_4396):

Awww si eu care credeam ca am agatat un gay :( off ce rau imi pare!

... just kidding

| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisIonut01):

rolling on the floor)
big grin

| Dragosdoar a răspuns:

O parere nu prea buna

| Storm1X a răspuns:

Awesome dar nu prea-mi plac partile alea cu replay gen laughing stii tu cand dai inainte si inapoi o secunda laughing ochii aluia ma sperie laughing