| Solix a întrebat:

Iau vitamine.Dar nu-mi dau energie cum promit.De ce? Nu sunt bune? Iau Doopelherz A-Z multivitamine si minerale.Am luat pana acum 13 zile.Iau pentru energie si imunitate dar energia imi lipseste.Nu au efect energizant.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Fă-ți un set de analize și vezi ce îți spune medicul de familie ce fel de vitamine și nevoie.

| LPCTSTR a răspuns:

Degeaba iei vitamine daca nu le consuma corpul.
Starea de energie ti-o iei din alimente, nu din pastile.