| ღMikyღ a întrebat:

Ieri am implinit 3 luni de la operatia cu apendicita si cateodata ma doare acolo, la locul operatiei. Ce sa intampla de fapt? Este normal asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Skilline2012 a răspuns:

Am mai avut un coleg cu operatie pentru apendicita. Da, e normal sa te doara.

| ღMikyღ explică:

Unul zice ca da, altul ca nu. Pana la urma, este nevoie sa merg la un doctor sau este normal sa ma doara? Este serios -_-

| Funica_Maxim_2001 a răspuns:

Nu e normal