| Bogdanmanolachi a întrebat:

Țigară electronică fara nicotina dăunează?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Yurim a răspuns:

Țigara electronica fără nicotina nu dăunează precum cele cu nicotina, dar, în schimb, din cauza lor ai un risc extrem de mare sa faci apa la plămâni. Multa sănătate love struck

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Electronica sau nu e daunatoare, viata e scurta n-o ajuta sa se termine si mai repede

| nukeyly a răspuns:

Electronica e mai daunatoare cu mult chiar daca aparent dã doar abur, acel abur(o chimie perfida) e mai toxic mult ca tigara clasica_in America s-a demostrat CLAR ca a dus direct la decese, multe, deci doar abur si cu cat e mai persistent in aer pare mai kool, dar si te grabeste mai repede sa iesi din decor, scapa cine stie.
Deci: 8 miliarde. Fornetti poate contine omega 3, woow.
Covidul e natural. Si marmota invelea cicolata staniol.