| XatomisX a întrebat:

Tigara electronica dauneaza la plamani? ca stiu ca nu contine nicotina

6 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Pe vremea ce fumam tigari obisnuite (tutun) am incercat si asa ceva. Nu ti-o recomand decat daca vrei sa te lasi de tigari.
Parerea mea este ca sunt destul de ''naspete'', si nu..Nu dauneaza. (asa se spune)

| XatomisX explică (pentru OOOLEOOO):

Dar ce model sa imi cumpar sa fie una buna? nu tampenii? nu pentru mine ci pentru frate-miu eu nu fumez deloc laughing si el vrea sa se lasewinking

| OOOLEOOO a răspuns (pentru XatomisX):

Daca ai bani, cumpara una scupa (internet etc.) mergand pe idea ''ce ii scump e mai bun''
Daca nu, e posibil sa gasesti la orce chiosc sau magazin chinezesc...
Modele or fii multe, scopul e tot acelasi.

| AnnieG a răspuns:

Nu contine, dar multi o incrimineaza si spun ca este mai daunatoare decat tigara normala. Sunt articole pe Google despre asta.

| ionut0088 a răspuns:

Ma eu am fumat mult timp tigari electronice.Mie sincer m-i se par o porcarie. Dauneaza da nu ca o tigare normala